Blog

aneb co je nového a v rámci portálu se jinam nevešlo..

 

Vzhledem k rozsahu přibývajícího obsahu má blog od května 2017 vlastní odkaz na portálu, potrvá několik týdnů, než bude tato stránka aktuální a plnohotnotná. Děkuji za pochopení. autor projektu

 

2017

září

S nastupujícím podzimem se chystají nové propagační materiály k tisku, díky zpětné vazbě lektorů a veřejnosti bylo možné udělat několik vylepšení. V průběhu října a listopadu se materiály dostanou k lektorům, dalším zájemcům budou k dispozici na několika veřejných místech. Aktuálně se jedná o letáky a vizitky, v jednání jsou ještě nějaké psací potřeby :) s decentním potiskem a mottem.

Další novinkou je poptávkový formulář v jednotlivých prezentacích lektorů. K dispozici je už i kontaktní formulář. Tyto kroky vedou ke snadnější komunikaci mezi klienty a lektory. Můžete tak poptávat nejen služby lektorů samotných, ale i hodnotit, zaslat nám tip na schopného lektora ve vašem okolí, tip na výlet atp.

 

červen

K lidskému životu patří neodmyslitelně cestování, důvody byly a jsou různé. Pokud se vrátíme v čase několik tisíc let nazpět, naši předkové putovali zpravidla za potravou. V dnešní době se za potravou mnohdy přesouvají již jen domorodé kmeny žijící daleko od civilizace. Moderní prostředky a technologie zcela změnily, zrychlily a hlavně umožnily cestování široké vrstvě lidí. Změnily se i důvody, přestože občas cestujeme i za potravou :) důvody našich cest odpovídají době, ve které žijeme. Cestujeme za prací, studiem - poznáním, ale i odpočinkem. Lektoři mají cestování často spojené se vzděláním a vzděláváním. Zejména u lektorů cizích jazyků jsou předpoklady pro cestování časté a logické. Kdo by v dnešní době nevyužil možnost vycestovat v rámci studia na zahraniční pobyt, příp. zahraniční prac. cestu v rámci zaměstnání. Cestuji i já, autor projektu. Doposud jsem ale nikdy neuvažoval o tom, že bych se o své poznatky z cest s někým podělil. Rozhodl jsem se proto přispět i já a podělit se s vámi o své poznatky, zážitky a zkušenosti z cest nejen za poznáním. Podíváme se spolu po Čechách, Maďarsku, Rakousku, Řecku, Dánsku, ale i Španělsku. Můžete se těšit na řecký ostrov Rhodos, malebný ostrov Symi, ale i Kanárské ostrovy. V Maďarsku zavítáme pochopitelně do hlavní metropole Budapešti. V Německu se podíváme do Berlína, Bayreuthu, Kulmbachu, Kronachu, Drážďan, Hamburku, Pasova, Mnichova, Erfurtu, ale i Frankfurtu. Cestoval jsem snad na všem i vším možným :) často však jednostopým dopravním prostředkem.

 

květen

Jsme lektoři k vašim službám - úspěšně se podařilo zaregistrovat ochrannou známku s č.360168 u Úřadu průmyslového vlastnictví.  Shodou okolností probíhal den otevřených dveří v České televizi, nedalo se odolat, kdo by nechtěl nahlédnout do zákulisí veřejnoprávní televize co se dělo na 23. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu v Praze

duben

připravuji rozhovor s lektorkou Waldorfské školy v Chebu Mgr. Taťánou Jirouškovou

2016

prosinec  Vánoční soutěž o česko-německý slovník.

listopad    Natáčíme video s lektorkou angličtiny z Plzně paní Kamilou Velkoborskou, kde jinde, než v Plzni

říjen   Blíží se 4. veletrh a festival současné fotografii FOTOEXPO 22.10. 2016 v Praze

 

2015

název projektu, doména, ad.

 

2014

zde to celé začalo..