Blog

aneb co je nového a v rámci portálu se jinam nevešlo..

 

 

2017

 

listopad

Nové vizitky jsou již dostupné, postupně budou k dispozici u jednotlivých lektorů a na veřejně dostupných místech aktuálně v Chebu, Plzni a Praze. Motiv pro rok 2018 naleznete na druhé straně vizitky .)

jsmelektori vizitky marketing 2018

 

říjen

S nastupujícím podzimem se chystají nové propagační materiály k tisku, díky zpětné vazbě lektorů a veřejnosti bylo možné udělat několik vylepšení. V průběhu října a listopadu se materiály dostanou k lektorům, dalším zájemcům budou k dispozici na několika veřejných místech. Aktuálně se jedná o letáky a vizitky, v jednání jsou ještě nějaké psací potřeby :) s decentním potiskem a mottem.

Další novinkou je poptávkový formulář v jednotlivých prezentacích lektorů. K dispozici je už i kontaktní formulář. Tyto kroky vedou ke snadnější komunikaci mezi klienty a lektory. Můžete tak poptávat nejen služby lektorů samotných, ale i hodnotit, zaslat nám tip na schopného lektora ve vašem okolí, tip na výlet atp.

 

květen

Jsme lektoři k vašim službám - úspěšně se podařilo zaregistrovat ochrannou známku s č.360168 u Úřadu průmyslového vlastnictví.  Shodou okolností probíhal den otevřených dveří v České televizi, nedalo se odolat, kdo by nechtěl nahlédnout do zákulisí veřejnoprávní televize co se dělo na 23. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu v Praze.

 

duben

připravuji rozhovor s lektorkou Waldorfské školy v Chebu Mgr. Taťánou Jirouškovou

2016

prosinec  Vánoční soutěž o česko-německý slovník.

listopad    Natáčíme video s lektorkou angličtiny z Plzně paní Kamilou Velkoborskou, kde jinde, než v Plzni

říjen   Blíží se 4. veletrh a festival současné fotografii FOTOEXPO 22.10. 2016 v Praze

 

2015

název projektu, doména, ad.

 

2014

zde to celé začalo..