Václav Pospíchal - marketingový poradce, grafik, autor projektu

vaclav pospichal

logo vaclav pospichal poradce marketing cheb praha

 

Václav Pospíchal     

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mobil: 737 465 613  

nabídka a ceník služeb pro lektory i veřejnost

 

zapsán v živnostenském rejstříku MěÚ Cheb, IČ: 74118986

č. účtu: 2200738519 / 2010 Fio banka a.s.

působnost: Česká republika 

 

 

linkedin logo

 

 

IT poradenství - SEO servis - www projekty - grafické a fotografické služby - výuka německého jazyka

...pocházím z podnikatelské rodiny, která podniká od roku 1991. Obchodně jsem procestoval Evropu a získal cenné zkušenosti i kontakty nejen z oblasti obchodu. Naučil jsem se úspěšně pohybovat v oblasti marketingu. Prošel jsem různými obory a pochopil, co a jakým způsobem je potřeba dělat, aby se věci daly do pohybu. Postupně jsem se vyprofiloval a zacílil na oblasti oborů, ve kterých se dostavily první obchodní výsledky. Outsourcing je dobrá věc, nicméně pokud rozumíte všem oblastem vlastního podnikání alespoň v částečné míře, je to věc k nezaplacení. Jako lektor německého jazyka jsem vyzkoušel různé formy inzerce, portálů pro lektory, nezávislé profesionály atd. a dospěl ke zjištění, že umím být v některých oblastech o malinko efektivnější, proto jsem v roce 2015 založil vlastní projekt - Jsme lektoři - portál pro lektory nabízející služby široké veřejnosti. Jedním z důvodů, proč jsem portál založil, byla i převyšující poptávka, pravidelně odmítám některé nové klienty. Dalším důvodem byla i má časová ne-flexibilita díky pracovnímu vytížení a nemožnost organizovat si některé věci po svém, to se postupně změnilo. Těší mě, že mohu vyjít vstříc i dalším lektorům. V minulosti jsem dost svého času věnoval fotografování (hobby už od střední školy). Pokud chce člověk uspět, musí být on i jeho práce vidět, předpokladem je mít opravdu dobrý marketing a to nejen na internetu. Postupně jsem tedy začal řešit jednotlivé oblasti marketingu (analýza, plánování, www stránky, tisk - letáky, vizitky; video) a jak už to zvykem bývá, pokud se člověk věnuje nějaké činnosti systematicky, dlouhodobě a se zaujetím, dostaví se výsledky. Nakonec jsem v této oblasti našel tolik zalíbení, že jsem u marketingu zůstal až doposud. Marketing jsem nikdy na žádné škole nestudoval. Vybudovat kvalitní komunitu lektorů vyžaduje čas i odhodlání, z tohoto důvodu jsou některé regiony zastoupeny lépe, jiné hůře. Dobrou zprávou je, že základní zápis (prezentace) je pro lektory ZDARMA. Pravidelně soutěžíme! (soutěž portálu je určena nejen pro lektory, ale i širokou veřejnost) V rámci tohoto projektu zde postupně naleznete užitečné informace nejen z oblasti marketingu. Pro orientaci v některých odborných pojmech poslouží encyklopedie portálu. Z pochopitelných důvodů zde nebudu uvádět detailní informace. Každá obchodní aktivita je specifická a vyžaduje individuální přístup - někomu plní výborně účel sociální sítě, jinému naopak reklama v tisku. Určitě je rozdíl v tom, zda řešíte marketing pro jazykovku v Chebu nebo pro individuální hodiny angličtiny lektora v Praze. V neposlední řadě je zde i loajalita vůči lektorům a jejich práci. Specializuji se na regionální marketing pro lektory, v případě, že nejste lektor, ale máte přesto pocit, že Vám mohu být k užitku, neváhejte mě oslovit :) nemusí to být totiž jen pocit..

Ve volném čase se věnuji portálu vč. tvorby encyklopedie a lektorům, ve zbytku času jsem aktivním degustátorem kávy a zeleného čaje.

 

odborné znalosti

 

PHP, Javascript, CSS

redakční systémy - Joomla, Wordpress, Drupal; NetBeans

grafický software, video, multimédia - Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Premiere, Flash; Cubase

cizí jazyky: anglický jazyk - úroveň B2        německý jazyk - úroveň C1

 

výuka německého jazyka  www.skolanemciny.cz

specializace na profese; individuální osobní nebo online výuka (Skype)

autor projektu - portálu  www.jsmelektori.cz

přehledný katalog lektorů s profesní prezentací a nabídkou služeb nejen pro studenty, ale i širokou veřejnost

jednoduchá a efektivní prezentace pro lektory - upevnění pozice na trhu, získání nových klientů, podpora kolegů - lektorů v rámci komunity

marketingový poradce a grafik www.vaclavpospichal.cz 

- od roku 2011 se aktivně věnuji tvorbě vektorové (nejen) grafiky pro fotobanky

- od roku 2015 buduji databázi kvalitních lektorů na území České republiky v rámci projektu, který jsem založil - Jsme lektoři (k vašim službám)  

Rád pomáhám lidem rozvíjet jejich vlastní aktivity a budovat stabilní pozici na trhu.

Využívám k tomu moderní technologie, legální software, obchodní kontakty.

 

5 strategických dovedností, které jsem se díky podnikání naučil:

vytrvalost ... vytrvat, vytrvat, vytrvat  :)

umění jednat s lidmi a naslouchat jim a jejich přáním a potřebám v rozumném rozsahu

tah na branku aneb dotahování věcí do (zdárného) konce

nepropadat trendu a závislosti na sociálních sítích ani chování společnosti

(ne)materialismus - vyzkoušejte život bez auta či TV .)

jsmelektori odkaz soutez 2016

 

Kariéra  

asistent, -ka kameraman (práce na DPP nebo ŽL) požadavky: zkušenost s natáčením (kamera i DSLR), časová flexibilita, VŠ vzdělání v oboru nebo práce v médiích (regionální TV, rozhlas apod.) výhodou, vhodné i pro studenty, zájemci mohou posílat ukázky své práce na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nabízím: práce na zajímavých projektech, odpovídající finanční ohodnocení, přístup k moderním technologiím (DSLR, zvuk)

 

Související odkazy v encyklopedii

Město Cheb - Špalíček - areál Krajinné výstavy - Chebské dvorky - Valdštejnské slavnosti

připravujeme..

 

web-tlacitko-zpet