Mgr. Kamila Velkoborská, Ph.D. - kvalitní výuka angličtiny v Plzni

jsmelektori anglictina plzen kamila velkoborska

Mgr. Kamila Velkoborská, Ph.D.              

www.sagastudio.cz

mobil: 724 317 613

Částkova 74, Plzeň

fb logo

 linkedin logo  

 

Paní doktorka Kamila Velkoborská Vás provede anglickým jazykem od A do Z, je tou správnou volbou pro ty, kteří hledají opravdu zkušenou lektorku s obsáhlými znalostmi nejen z oblasti angličtiny, ale i češtiny či španělštiny.

Rozhovor s paní doktorkou Velkoborskou najdete zde.

Přednášky Saga Studio Plzeň - reference

Saga studio spolupracuje s Evropským centrem jazykových zkoušek. Slovo dalo slovo, Saga studio si zažádalo o partnerskou spolupráci, povedlo se. K čemu je to dobré? Např. k tomu, že je "jazykovka" oprávněna poskytovat přípravné jazykové kurzy ke zkouškám. Jazykové zkoušky Cambridge jsou celosvětově uznávané, to pochopitelně přináší celou řadu výhod - např. práce či studium v zahraničí. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

lektorka Kamila Velkoborská vyučuje angličtinu a španělštinu

 

výuka angličtiny, španělštiny a češtiny pro cizince - individuální a přátelský přístup

konverzační tlumočení (anglický jazyk)

přednášky z kulturní antropologie 

 

Poptávkový formulář - Kamila Velkoborská

Váš email 
Poptávka (portál Jsme lektoři) 
    

 

Vzdělání

Západočeská univerzita Plzeň

pedagogická fakulta: Mgr. - Anglický jazyk a literatura, Český jazyk a literatura

filosofická fakulta: Ph.D. - Etnologie

výuka angličtiny v Plzni

Reference od klientů

hodnocení můžete psát na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

“Kamila Velkoborská dokáže jako pedagog při své práci skloubit přátelské a profesionální vystupování. Jako studentka jsem vždy ocenila její přístup k výběru a zodpovědné přípravě textů na výuku, stejně tak ochotu dovysvětlit jakékoliv souvislosti probíraného tématu nebo otázky týkající se gramatiky....” 

Bc. Martina Nováková, studentka ZČU

anglická gramatika Plzeň

 

“S Kamilou Velkoborskou jsem měl tu čest se potkat při mém studiu na vysoké škole na ZČU, byla mojí učitelkou angličtiny a musím říci, že na její hodiny jsem se vždy moc těšil. Její sofistikovaný výklad látky a profesionální přístup mohu jen doporučit. Navíc její hodiny nepostrádaly náboj a nejvíce oceňuji její přátelský přístup ke studentům.”

René Patka

učitelka angličtiny Plzeň

 

“Znám Kamilu Velkoborskou od doby jejího doktorského studia a mohu potvrdit, že vždy excelovala jako doktorandka i jako badatelka i jako učitelka. Považuji Kamilu Velkoborskou za vnímavou, citlivou osobnost, která umí velmi dobře kombinovat odbornost a lidské vnímání.“

Dott. G. Maiello, Ph.D., sociální a kulturní antropologie

učitelka angličtiny v Plzni - Kamila Velkoborská

 

“Dr. Kamila Velkoborska has an easy command of spoken English and is also at home in the culture of the British Isles. She has published articles in a journal edited called Cosmos and worked with care and imagination on them....”

Dr. Emily Lyle, University of Edinburgh

spoken English by Kamila

 

„V rámci svého studia na Západočeské univerzitě v Plzni jsem absolvovala několik kurzů vedených Kamilou Velkoborskou, jejíž hodiny byly vždy profesionálně připravené, motivující k dalšímu rozvoji. Výuka probíhala zajímavou formou, informace byly předávány srozumitelně. Vhodně volila výuková témata i materiály,

ze kterých se při výuce čerpalo.“

Mgr. Klára Zachová

studium na ZČU

 

Fotogalerie

 

 

Související odkazy v encyklopedii

město Plzeň - Západočeská univerzita v Plzni - náměstí Generála Píky

 

 

 

jsmelektori web grafika tlacitko zpet