Blog

2018

březen

Přecházíme na vyšší standard zabezpečení - protokol HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure), který se používá zpravidla při komunikaci serveru s prohlížečem.

leden

V novém roce přejeme všem dobrým lidem hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pochopitelně neutuchající zájem po vzdělávání se :) PF JL 2018

Napříč kraji nám chybí stále podpora v těchto oborech: český jazyk, německý jazyk, jóga, zpěv. Lektoři se mohou hlásit na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo rovnou registrovat na úvodní straně portálu. Těšíme se na spolupráci!

 

2017

listopad

Nové vizitky jsou již dostupné, postupně budou k dispozici u jednotlivých lektorů a na veřejně dostupných místech aktuálně v Chebu, Plzni a Praze. Motiv pro rok 2018 naleznete na druhé straně vizitky .)

jsmelektori vizitky marketing 2018

 

říjen

S nastupujícím podzimem se chystají nové propagační materiály k tisku, díky zpětné vazbě lektorů a veřejnosti bylo možné udělat několik vylepšení. V průběhu října a listopadu se materiály dostanou k lektorům, dalším zájemcům budou k dispozici na několika veřejných místech. Aktuálně se jedná o letáky a vizitky, v jednání jsou ještě nějaké psací potřeby :) s decentním potiskem a mottem.

 

květen

Jsme lektoři k vašim službám - úspěšně se podařilo zaregistrovat ochrannou známku s č.360168 u Úřadu průmyslového vlastnictví.  Shodou okolností probíhal den otevřených dveří v České televizi, nedalo se odolat, kdo by nechtěl nahlédnout do zákulisí veřejnoprávní televize co se dělo na 23. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu v Praze.

 

2016

prosinec  Vánoční soutěž o česko-německý slovník.

listopad    Natáčíme video s lektorkou angličtiny z Plzně paní Kamilou Velkoborskou, kde jinde, než v Plzni

říjen   Blíží se 4. veletrh a festival současné fotografii FOTOEXPO 22.10. 2016 v Praze

 

2015

název projektu, doména, ad.

 

2014

zde to celé začalo..