lektoři Praha a okolí

aktuálně hledáme lektory se specializací: orientální tanec, jóga, český jazyk

 

ANGLICKÝ JAZYK

Bc. Jana Zárybnická  lektorka angličtiny a italštiny

Bc. Petra Tomášek  jazykový kouč angličtiny, autorka projektu Natural English

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro výuku anglického jazyka pro Prahu a okolí. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  VŠ vzdělání s odpovídajícím zaměřením výhodou, předpokladem je živnostenské oprávnění.

 

ČESKÝ JAZYK

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro výuku českého jazyka pro Prahu a okolí. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  VŠ vzdělání s odpovídajícím zaměřením výhodou, předpokladem je živnostenské oprávnění.

NĚMECKÝ JAZYK

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro výuku německého jazyka pro Prahu a okolí. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  VŠ vzdělání s odpovídajícím zaměřením výhodou, předpokladem je živnostenské oprávnění.

ZOUK

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro výuku Zouku pro Prahu a okolí. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , předpokladem je živnostenské oprávnění.

 

 

jsmelektori web grafika tlacitko zpet