Obchodní podmínky

Obchodní podmínky portálu Jsme lektoři:

 

1) Provozovatelem portálu je Václav Pospíchal, fyzická osoba, IČ: 74118986, Dvořákova 5, 35002 Cheb, podnikající na základě platného živnostenského oprávnění vydaného v Chebu.

 

2) Osoba registrovaná, dále jen jako "lektor" se registruje prostřednictvím formuláře v sekci Registrace (v hlavním menu).

 

3) Lektor se odeslaným formulářem zavazuje k poskytnutí pravdivých a úplných údajů a souhlasí s jejich zveřejněním na portálu pro propagaci svých služeb.

 

4) Odesláním řádně vyplněného formuláře vzniká vztah mezi provozovatelem portálu a "lektorem", který zakládá právo člena na užívání portálu s jeho profilem a současně jeho povinnost za toto zveřejnění platit sjednanou úhradu - za placený zápis. Registrace lektora je možná pouze na základě platného živnostenského oprávnění pro jím vykonávanou činnost.

 

5) Provozovatel portálu nenese odpovědnost za pravdivost převzatých a zde uveřejněných informací, odpovídá pouze za správnost reprodukce údajů poskytnutých jednotlivými lektory. Provozovatel nemůže garantovat sjednání obchodních příležitostí "lektorů" a žádným způsobem není za jejich případnou realizaci odpovědný. Provozovatel portálu není odpovědný za jednání a poskytování služeb lektorů samotných.

 

6) Základní zápis je zdarma, pouze s 1 kontaktním údajem - email lektora - vytvořený provozovatelem portálu. Tento email je přesměrován na poskytnutý email lektorem. Tímto způsobem si lektor snadno ověří funkčnost prezentace na portálu. (poptávky, dotazy apod.)

email je vytvořen v tomto tvaru:  jmeno(zavinac)jsmelektori.cz              jmeno...jméno lektora

 

7) Placený zápis - zahrnuje následující kontaktní údaje na lektora - www odkaz, email, telefon, adresa provozovny; dále letáky 100ks, vizitky 100ks, zpětný odkaz a nárok na natočení 1 promo videa, placený zápis platí 1 rok od registrace.

 

8) Při uplatnění voucheru získává lektor plnohodnotný placený zápis se slevou 1500,- Kč. Je potřeba uhradit pouze administrativní poplatek 100,- Kč.

 

9) Základní i placený zápis může lektor ukončit (bez udání důvodu) zasláním emailu provozovateli portálu s žádostí o ukončení zápisu. Záruka na vrácení peněz 30 dní bez udání důvodu. (vztahuje se na placený zápis)

 

10) Při realizaci - natáčení videa (zcela dobrovolné) souhlasí lektor s jeho využitím pro propagaci portálu Jsme lektoři bezplatně a bez jakéhokoliv finančního nároku. Lektoři mohou využít video i pro své vlastní propagační účely. Komerční využití videa - prodej, není bez předešlého souhlasu provozovatele portálu - autora videa - možné. 

 

11) Provozovatel portálu si vyhrazuje právo vypovědět profil - prezentaci lektora s okamžitou platností v případě, že by jednání lektora poškozovalo dobré jméno projektu - portálu, lektor nedodá úplné údaje (kontaktní, foto), případně dojde k neplnění obchodních podmínek, se kterými lektor registrací souhlasil.

 

12) Aktualizace údajů v prezentaci lektora je bezplatná, změny je potřeba dát na vědomí na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.